Hakkımızda

Ender Peyzaj olarak; bahçe düzenleme, bitki üretimi, çim, hazır rulo çim ve peyzaj sulama sistemleri konusunda 2009 yılından beri faaliyet göstermekte olup alanında projelendirme, uygulama bakım danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz.

Firmamız faaliyete geçtiği günden günümüze kadar sektörde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmalar arasında kendisine haklı bir yer edinmiştir.

Alanında uzman tecrübeli ekibimizle peyzaj sektöründe karşılaşacağınız her soruna akılcı ve uygun çözümler; gerçekleşmesini istediğiniz her talebinize profesyonel destek ile yanınızdayız.

Fabrika çevresi, villa bahçeleri, site ve apartman bahçeleri, küçük işletme teras ve bahçeleri başlıca çalışma alanlarımızdır.

Gelişmekte olan inşaat sektörüne paralel olarak; müteahhit firmaların bütçe ve beklentilerine uygun peyzaj uygulama çözümleri sağlamayı amaçlamaktayız.

Başlıca Çalışma Alanlarımız
Fabrika çevresi, villa bahçeleri, site ve apartman bahçeleri, küçük işletme teras ve bahçeleri başlıca çalışma alanlarımızdır.
Hizmetlerimiz
  1. Dekoratif bahçe malzemeleri

  2. Dolamit, tamburlanmış dekoratif taşlar

  3. Çocuk oyun parkı ekipmanları

  4. Volkanif tüf,organik gübre,bahçe toprağı temini

  5. İthal ve yerli her türlü süs bitkisi temini

Siz hayal edin; biz gerçekleştirelim...
Başlıca Çalışmalarımız

İzmir ve çevresinde peyzaj uygulama hizmetleri veren Ender Peyzaj
Yeşilin ve çiçeklerin bin bir tonu ile bütünleşen peyzaj tasarımlar, dış mekan yaşam alanlarınıza nitelik ve değer kazandıracaktır.

Her biri kendi alanında deneyimli peyzaj bahçıvanı, parke taşı ustası, otomatik sulama ekibimizle çözüm ortağınız olmaktan onur duyarız.

Bahçe düzenleme
Otomatik sulama
Peyzaj aydınlatma
Rulo hazır çim
Çalışmalarımız
İç Mekan Bitki Düzenleme

Ender Peyzaj, iç mekan süs bitkileriyle, evlerde, bürolarda ve salonlarda, iç dekorasyonda yeşil bir mekan oluşturmak için sizlere iç mekan bitki düzenleme hizmetleri sunuyoruz.

İç Mekan Bitkisel Tasarım

İç mekan bitkisel tasarım, kapalı mekanlarda ortama ve amaca uygun olarak bitkilerin ve beraberinde kullanılan objelerin doğru olarak seçilip konumlandırılmasıdır.

CTP (compozit) Saksılar

Son yıllarda, üretilen Fiberglas ( Camelyaf Takviyeli Polyester Saksılar ) yukarıdaki üretim kalemlerinin bir çoğuna gölge düşürerek zirve noktasına oturmuştur.

Ahşap Saksılar

Projeye özel ahşap saksı imalatı ile restoranlarınızın, kafelerinizin, genel mekanlarınız konseptine uygun istenilen ahşap türü ile farklı ölçülerde üretim yapmaktayız.

Parke Taşı & Sert Zeminler

Sert zemin uygulama hizmetleri, ulaşım hatları, istinat duvarları, bina girişleri, merdivenler, yaya yolları, rampalar,çocuk oyun alanları, ortak alanlar gibi alanlara yapılan peyzaj uygulamalarını içerir.

Peyzaj & Bahce Düzenleme

Bahçe Düzenleme ve Peyzaj uygulamaları; yapı dışında kalan alanlarda, yapılara uygun olarak peyzaj ilkeleri çerçevesinde, insanların istekleri göz önünde bulundurularak yapılan uygulama çalışmalarımızdır. Peyzaj uygulamaları sürdürülebilir ve görsel kalitesi yüksek bir yaşam çevresi yaratmayı amaçlar.